Quersus — Przyszłość zaczyna się dziś!

querst

Marka QUERSUS powstała w odpowiedzi na potrzeby graczy od początkujących po profesjonalne zespoły e-sportowe. Rozumiemy je i oddajemy w Wasze ręce fotele nowej generacji z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Fotele QUERSUS dedykowane są osobom kreatywnym i zorientowanym na sukces. Tym którzy chcą dzięki ergonomii i komfortowi fotela podnieść swoją efektywność w pracy przy komputerze i podczas grania.

VAOS 503 / V-LINE

Linia

PREMIUM GAMING & OFFICE CHAIRS
Z dumą prezentujemy fotel gamingowy VAOS 502 – najnowsza linia w naszym wyjątkowym asortymencie. Wyróżnia ją przede wszystkim inna konstrukcja oparcia oraz nowy kształt siedziska. Model dostępny jest w różnych kolorach w obicu ze skóry syntetycznej. Fotele Quersus są przeznaczone dla wymagających graczy oraz dla tych, kórzy cenią sobie nadzwyczajny komfort oraz nowoczesny styl.

MECHANIZM SYNCHRO

NOWA GENERACJA FOTELI GAMINGOWYCH
Fotele QUERSUS zostały zaprojektowane w Europie przez naszych inżynierów i grafików którzy zadbali o to by nie powielać utartego schematu ale stworzyć całkiem nowy projekt, który jest pozbawiony wad foteli gamingowych funkcjonujących obecnie na rynku. Ich konstrukcja i design są przez nas opatentowane. Zadbaliśmy o to by fotele zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości tak by służył przez wiele lat. Nasze produkty nie tylko nie mają sobie równych w zakresie ergonomii spośród dostępnych na rynku foteli gamingowych ale też prezentują się rewelacyjnie i wyróżniają wśród foteli poprzez swój unikalny i futurystyczny design.Jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie mechanizmów używanych w fotelach, pozwalający na płynne, swobodne zmiany pozycji w trakcie siedzenia, odciążając kręgosłup. Umożliwia jednoczesne odchylenie oparcia i siedziska w określonej proporcji, tak by kąt między nimi ulegał zmianie. Mechanizm tego typu jest szczególnie zalecany osobom spędzającym wiele godzin w pozycji siedzącej. Pokrętło reguluje siłę odchylenia fotela.

Fotel QUERSUS V504/WX

Najnowszy fotel w naszej kolekcji w nowej odsłonie! Wykonany z wysokiej jakości ekoskóry w kolorze biało-czarnym. Niezwykle wygodny a przy tym inspirujący swoim futurystycznym kształtem. Poduszka w komplecie.

JAKOŚĆ QUERSUS, ELEGANCKI WYGLĄD, NOWOCZESNY I ERGONOMICZNY DESIGN

Komputerowe krzesła QUERSUS są jedyne i niepowtarzalne w swoim wyglądzie i ergonomicznej konstrukcji. Futurystyczny projekt zapewnia niezrównaną wygodę.

Regulacja wysokości siedziska za pomocą sprężyny gazowej

Regulacja odcinka lędźwiowego

WIELOFUNKCYJNE PODŁOKIETNIKI 4D

Regulowane podłokietniki z nakładką z miękkiego tworzywa pozwolą na komfortową pracę przy komputerze. Zakres regulacji: na boki , góra/dół, tył/przód, do wewnątrz/na zewnątrz.

Siemianowicki Turniej E-sportowy Siemianowicki Turniej E-sportowy