MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2019

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE |25.10.2019


Data imprezy:

25 Październik 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy: Miejsce imprezy: KOMPLEKS SPORTOWY „MICHAŁ” ul. Elizy Orzeszkowej 1

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8
Zapisy: https://forms.gle/ymsUWbxtxZS9keqaA



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: supergameesport@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

Skan należy wysłać do 4 Października
W przeciwnym wypadku zostaje się zakreślonym z listy 


ZAPISANE SZKOŁY


1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”
2. Technikum Informatyczne ZDZ Wadowice
3. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3
4. Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
5. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie
6. Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej
7. AZS UEK SMS Kraków
8. I Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Wielkiego w Olkuszu


1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”

🇵🇱Dariusz “REKKy” Reder
🇵🇱Martin “MaRriN” Radecki
🇵🇱Kamil “requ” Hornik
🇵🇱Rafał “nan1x” Cabon
🇵🇱Dawid “Daley” Kaprot


 

2. Technikum Informatyczne ZDZ Wadowice

🇵🇱Hubert “Kuchcik” Chrapla
🇵🇱Patryk “Piotro” Piotrowski
🇵🇱Aleksander “Hitman” Dyrcz
🇵🇱Marcin “Unhuman” Tuszer
🇵🇱Miłosz “MTN” Wądrzyk

 


3. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3

🇵🇱Kacper “Czarny” Bobela
🇵🇱Jakub “Alsatian” Okoń
🇵🇱Filip “Haju” Popiel
🇵🇱Konrad “Bogdan” Kawka
🇵🇱Wiktor “Witek” Jędruś
🇵🇱Piotr “Enserox” Katarzyński


4. Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

🇵🇱Kamil “KML” Małolepszy
🇵🇱Igor “MoNsTeR” Ćwik
🇵🇱Eryk “jacoo” Dąbek
🇵🇱Grzegorz “Pixel” Kuś
🇵🇱Kamil “Klamka95” Mętel

 


5. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie

🇵🇱Michał “PanRoslinka” Maćkowski
🇵🇱Bartłomiej “Notowany” Smolorz
🇵🇱Patryk “pato” Beberok
🇵🇱Błażej “Frug000” Faruga
🇵🇱Damian “DKM” Urdzoń
🇵🇱Szymon “NightFlash” Stolecki

 


6. Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej

 

🇵🇱Jarosław “Jaro1337” Wiktorowicz
🇵🇱Denis “Tibi” Wawreńczuk
🇵🇱Mateusz “Giovanni Ulani” Ożarowski
🇵🇱Kamil “Aru” Aruczan
🇵🇱Mateusz “ZiomeQ” Krawczyk


7. AZS UEK SMS Kraków

 

🇵🇱Jakub “JZP” Zegarek
🇵🇱Mateusz “dolar” Pieniążek
🇵🇱Damian “dam1x” Krzechki
🇵🇱Filip “FiFi” Tworzydło
🇵🇱Radosław “Radziol” Chodana
🇵🇱Michał “mjk” Kurzeja


8. I Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Wielkiego w Olkuszu

🇵🇱Kacper „LeoLulu” Ziarno
🇵🇱Paweł „paweł” Kaim
🇵🇱Marcel „marcel” Gorgoń
🇵🇱Radosław „WhiteMaster” Czerwiński
🇵🇱Mateusz „M4Ti” Jedynak
🇵🇱Paweł „agresywna mała chihuahua” Paś

 

 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


DZIEŃ ROZGRYWEK – PIĄTEK


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:30!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi ćwierćfinał – 8:30.
▶ Trzeci ćwierćfinał – 8:30.
▶ Czwarty ćwierćfinał – 8:30.

▶ Pierwszy półfinał – 11:00.
▶ Drugi półfinał – 11:00.
▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
▶ Wielki finał – 14:00

PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00