MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | OŁAWA | 2019 | 13.12.2019

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 29 listopada 2019

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | OŁAWA |13.12.2019


Data imprezy:

13 Grudnia 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy: Oławskim Centrum Kultury Fizycznej.

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8
Zapisy: https://forms.gle/boRxnpV8wei8sgj98



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: supergameesport@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

Skan należy wysłać do 8 GRUDNIA
W przeciwnym wypadku zostaje się zakreślonym z listy

Pierwszeństwo w zapisach mają szkoły wzorowo prowadzące social media reprezentacji szkoły w E-Sporcie 


ZAPISANE SZKOŁY


1. Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
2. Zespół Szkół nr. 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie
4. Zespół Szkół I Placówek Oświatowych w Nysie
5. Technikum TEB Edukacja Tychy
6. TEB Edukacja Gdańsk
7. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
8. Technikum TEB Edukacja w Gorzowie Wielkopolskim

 


1. Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

🇵🇱 Piotr “Flex” Słuszczak
🇵🇱 Dominik “Sonny” Kalata
🇵🇱 Piotr “Maken” Malinowski
🇵🇱 Krystian “Miszu” Fecica
🇵🇱 Filip “Skatr” Biegaj
🇵🇱 Szymon “Rist” Lamperski


2. Zespół Szkół nr. 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie

🇵🇱 Mateusz “Matt2M” Mądry
🇵🇱 Patryk “Sc!eNcE.Xx” Ślak
🇵🇱 Mateusz “Kwikuś” Kwikert
🇵🇱 Fabian “fabukk” Kala
🇵🇱 Jakub “muczadore” Obalski
🇵🇱 Kamil “next” Daszczyk


3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie

🇵🇱 Hubert “HOOPLIEE” Lesiecki
🇵🇱 Daniel “Nostradamus” Lis
🇵🇱 Jarosław “Talanar” Pawłowski
🇵🇱 Kacper “Draxer” Włodarczyk
🇵🇱 Marcin “AveGhost” Nocuń
🇵🇱 Damian “Puszkins” Źródło


4. Zespół Szkół I Placówek Oświatowych w Nysie

🇵🇱 Konrad “koxnow” Rudnicki
🇵🇱 Grzegorz “kaddenik” Ryszka
🇵🇱 Maciej “panion” Zientek
🇵🇱 Kacper “chyrka” Chyra
🇵🇱 Kuba “RaveR” Karst


 

5. Technikum TEB Edukacja Tychy

🇵🇱 Korneliusz ”Sarox” Król
🇵🇱 Jan “jounti” Tomaszewski
🇵🇱 Przemysław “Bober” Bober
🇵🇱 Kamil “daroonthestreet” Ostrowski
🇵🇱 Jakub “Mexus” Maciejewski
🇵🇱 Maciej “Powerekk” Stencel


6. TEB Edukacja Gdańsk

🇵🇱 Paweł “sokolovski” Sokołowski
🇵🇱 Jakub “Antroz” Mańkowski
🇵🇱 Mikołaj “Traper Roku” Ciepluch
🇵🇱 Paweł “FiguR” Figurski
🇵🇱 Norbert “Parkuzz” Wawryszuk
🇵🇱 Michał “Aqer” Walas


7. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

🇵🇱 Miłosz “AntyVirus” Konieczka
🇵🇱 Jakub “FakeTooMuch” Seidel
🇵🇱 Maik “LLTN” Piasecki
🇵🇱 Szymon “lampardxx” Zalewski
🇵🇱 Bartosz “rabk0” Kowalkowski
🇵🇱 Eryk “EP_i||ex” Paluszyński


8. Technikum TEB Edukacja w Gorzowie Wielkopolskim

🇵🇱 Michał “Miczu” Przybysz
🇵🇱 Michał “MirenKozak420” Kasprowicz
🇵🇱 Eryk “Grabo” Grabowski
🇵🇱 Mariusz “Mar1sh” Rumik
🇵🇱 Erwin “Erwin” Chromy
🇵🇱 Kacper “Berol” Beres

 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


DZIEŃ ROZGRYWEK – PIĄTEK


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi ćwierćfinał – 8:30.
▶ Trzeci ćwierćfinał – 8:30.
▶ Czwarty ćwierćfinał – 8:30.

▶ Pierwszy półfinał – 11:00.
▶ Drugi półfinał – 11:00.

▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
▶ Wielki finał – 14:00

PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00