MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KONIN | 21.03.2020

 Nadchodzące wydarzenia
  • Wkrótce więcej informacji!

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KONIN |21.03.2020


Data imprezy: 

21 Marca 2019 r.

Miejsce imprezy: Obiekt Rekreacyjno Sportowy “Rondo” – ul. Al. 1 Maja 1A

Miejsce imprezy: Oławskim Centrum Kultury Fizycznej.

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8
Zapisy: https://forms.gle/BGvp8GJ25AAmyfGy5



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: supergameesport@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

Skan należy wysłać do 8 MARCA
W przeciwnym wypadku zostaje się zakreślonym z listy

Pierwszeństwo w zapisach mają szkoły wzorowo prowadzące social media reprezentacji szkoły w E-Sporcie 


ZAPISANE SZKOŁY


1. Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach
2. Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu
3. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
4. Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych
5. Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach
6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego
7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 8 w Tomaszowie Mazowieckim
8. TEB Edukacja Gniezno

 


ZAPISANE ZESPOŁY:


1. Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach

🇵🇱 Kuba “Fat boi” Ruzga
🇵🇱 Kacper “Tetas Espanolas” Rydygier
🇵🇱 Miłosz “miSzu” Moszumański
🇵🇱 Aleksander “Jur@ss” Jurek
🇵🇱 Mateusz “Siweo” Wawszczak
🇵🇱 Kacper “John Wick” Kędziak


 

2. Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

🇵🇱 Michał “muraw” Murawiak
🇵🇱 Michał “MICHU” Przybylski
🇵🇱 Mikołaj “CzeCza” Modrzyński
🇵🇱 Jakub “Wirus” Ostrowicki
🇵🇱 Kamil “Wilku” Wilczyk
🇵🇱 Adrian “Pietrek” Maciejewski


3. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

🇵🇱 Miłosz “AntyVirus” Konieczka
🇵🇱 Jakub “FakeTooMuch” Seidel
🇵🇱 Maik “LLTN” Piasecki
🇵🇱 Szymon “lampardxx” Zalewski
🇵🇱 Bartosz “rabk0” Kowalkowski
🇵🇱 Eryk “EP_i||ex” Paluszyński


4. Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych

🇵🇱 Kamil “Hampel.” Cichecki
🇵🇱 Robert “Robeeercik” Lasoń
🇵🇱 Przemysław “Wlodar” Włodarczyk
🇵🇱 Stanisław “Staszic” Ślęzak
🇵🇱 Jarosław “Player” Sikorski


5. Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach

🇵🇱 Kacper “Skepto” Dzikowski
🇵🇱 Kacper “TheCzupur” Furmański
🇵🇱 Andrzej “Rolekson” Lewandowski
🇵🇱 Arek “Morales” Smulczyk
🇵🇱 Adrian “Hype” Gozdecki


6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego

🇵🇱 Bartosz ,,Łakomy Bartosz” Mikołajczyk
🇵🇱 Dawid ,,SZADI” Szadkowski
🇵🇱 Kacper ,,Vegi” Dolatowski
🇵🇱 Kacper ,,MICHU” Michalski
🇵🇱 Szymon ,,LookS” Kacprowicz

 


7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 8 w Tomaszowie Mazowieckim

 

🇵🇱 Bartłomiej “Fe1ix” Wójciak
🇵🇱 Marcin “LyyF” Musialik
🇵🇱 Fabian “An0g” Franczak
🇵🇱 Filip “Flapu” Miksa
🇵🇱 Ernest “Sumiezeku” Belica

 


 

8. TEB Edukacja Gniezno

 

🇵🇱 Sebastian “Nijo” Marciniuk
🇵🇱 Patryk “Zychu” Zych
🇵🇱 Bartek “Esky” Tomaszewski
🇵🇱 Kacper “Re5pect” Konicki
🇵🇱 Kacper “JeryMX” Rakowski
🇵🇱 Artak “Xyron” Mikayelyan

 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi ćwierćfinał – 8:30.
▶ Trzeci ćwierćfinał – 8:30.
▶ Czwarty ćwierćfinał – 8:30.

▶ Pierwszy półfinał – 11:00.
▶ Drugi półfinał – 11:00.

▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
▶ Wielki finał – 14:00

PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00