MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KALISZ 2019

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 9 października 2019

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KALISZ |23.11.2019


Data imprezy:

23 Listopad 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy:  Hala Kalisz Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8
Zapisy: https://forms.gle/fzpmV9NnsooseJzT7



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: supergameesport@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

Skan należy wysłać do 10 Listopada
W przeciwnym wypadku zostaje się zakreślonym z listy

Pierwszeństwo w zapisach mają szkoły wzorowo prowadzące social media reprezentacji szkoły w E-Sporcie 


ZAPISANE SZKOŁY


1. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
2. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
3. I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
4. TEB Edukacja Tychy
5. Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana
6. Zespół Szkół COGITO Technikum Nr 1 im. Zbigniewa Herberta
7. Technikum TEB Edukacja Gorzów Wielkopolski
8. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących “MERITUM”

 


1. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

🇵🇱 Bartosz “rabk0” Kowalkowski
🇵🇱 Eryk “EP_i||ex” Paluszyński
🇵🇱 Mateusz “ress” Szeląg
🇵🇱 Mikołaj “sueee” Przybylski
🇵🇱 Miłosz “miQ” Kurzawa


2. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim

🇵🇱 Mateusz ‘mORAS’ Morawski
🇵🇱 Igor ‘ZAQER’ Chrystan
🇵🇱 Jakub ‘qb3K’ Gubar
🇵🇱 Michał ‘oshi’ Matkowski
🇵🇱 Dawid ‘Hilles’ Grube
🇵🇱 Emil ‘Emilio’ Fiedorowicz


 

3. I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

🇵🇱 Paweł “iwepp” Pajszczyk
🇵🇱 Miłosz “zielu” Zieliński
🇵🇱 Kacper “xKseron” Woźniak
🇵🇱 Wiktor “NesT” Majtka
🇵🇱 Marcin “m4rgo” Muszyński


4. TEB Edukacja Tychy

🇵🇱 Korneliusz “Sarox” Król
🇵🇱 Jan “Jounti” Tomaszewski
🇵🇱 Przemek “Bober” Bober
🇵🇱 Kamil “Ostry” Ostrowski
🇵🇱 Jakub “Mexus” Maciejewski
🇵🇱 Łukasz “lucas” Baran


 

5. Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana

🇵🇱 Mateusz “forgiven” Plewa
🇵🇱 Michał “xennon'” Duleba
🇵🇱 Kamil “dymek” Pietura
🇵🇱 Cezary “czari” Krymarys
🇵🇱 Maksymilian “dkk-” Moczulski
🇵🇱 Jakub “break” Hoc


6. Zespół Szkół COGITO Technikum Nr 1 im. Zbigniewa Herberta

 

🇵🇱 Daniel “Xijee” Pietrowski
🇵🇱 Jakub “Bogus!” Musiałek
🇵🇱 Kordian ” azuR” Kozak
🇵🇱 Bartek “Niter” Jarzębowski
🇵🇱 Dominik ” DomoN “ Czech
🇵🇱 Patryk “Toku” Nowak

 


7. Technikum TEB Edukacja Gorzów Wielkopolski

 

🇵🇱 Aleksander “BLAKEZ” Szłapka
🇵🇱 Daniel “Owenik” Najdowski
🇵🇱 Michał “Miczu” Przybysz
🇵🇱 Eryk “Grabo” Grabowski
🇵🇱 Mariusz “mar1sh” Rumik
🇵🇱 Kacper „Berol” Beres



8. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących “MERITUM”

🇵🇱 Dariusz “REKKy” REDER
🇵🇱 Kamil ‘requdaking’ Hornik
🇵🇱 Martin ‘MaRrin’ Radecki
🇵🇱 Rafał ‘Nan1x” Cabon
🇵🇱 Dawid “kaprocik20′ Kaprot


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi ćwierćfinał – 8:30.
▶ Trzeci ćwierćfinał – 8:30.
▶ Czwarty ćwierćfinał – 8:30.

▶ Pierwszy półfinał – 11:00.
▶ Drugi półfinał – 11:00.

▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
▶ Wielki finał – 14:00

PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00