LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie – Turek | 16-17.03.2019

 

 

Data imprezy:

16-17 marca 2019 r.

Miejsce imprezy:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 16.03 |  9:00-18:00
Niedziela | 17.03 |  9:00-17:00

 

 

INFORMACJE: 


Przypominamy o zapisie w regulaminie:

2.5.13. Szkoła jest zobowiązana do prowadzenia social media drużyny e-sportowej
a) Wrzucenie zapowiedzi imprezy na swojego FP jak i podsumowania imprezy


Liczba miejsc: 16
https://goo.gl/forms/ftlc1iPfY9bbkVdQ2


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY

1.
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni
BRAK PROWADZENIA SOCIAL MEDIA  
2.
Zespół szkół elektryczno-elektronicznych


BRAK PROWADZENIA SOCIAL MEDIA
 
3.
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku

BRAK PROWADZENIA SOCIAL MEDIA
 
4.
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi

BRAK PROWADZENIA SOCIAL MEDIA
 
5. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni    
6. ZS 3 WIELUŃ    
7. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie    
8. Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim    
9.

   
10.

   
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    
16.    

DRABINKA LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

TBA


Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 16.03.2019 r.


ILOŚĆ DRUŻYN: 16 ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.

UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

 

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Drugi Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Trzeci Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Czwarty Ćwierćfinał – 16:00.

 


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 17.03.2019 r.

 

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

 


MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 8:00.
A1/B2 vs C1/D2


▶ Drugi półfinał – 11:00.
A2/B1 vs C2/D1

 


UWAGA:
MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00 TBA vs TBA


▶ Mecz finałowy – 14:00
TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 17:00