LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie – TAURON Arena Kraków | 20-21.12.2018

LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE |TAURON Arena Kraków
20-21.12.2018



Data imprezy:

20-21 Grudnia 2018 r.

Miejsce imprezy:

TAURON Arena Kraków
Hol Główny

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Czwartek | 15.12 |  9:00-18:00
Piątek | 16.12 |  9:00-18:00


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 16
https://goo.gl/forms/vh7AYm010f1XqLKv1


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY


1. Zespół Szkół Nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie
2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
3. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie
4. ZDZ Wadowice
5. Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie
6. TEB Edukacja Kraków
7. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie
8. X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie

 

9. ZDZ KĘTY
10. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3
11. Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie
12. XX LO im.Leopolda Staffa
13. Technikum Łączności nr. 14
14. ZS 3 Olkusz
15. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy
16. CKZIU w Wołowie

 


DRABINKA LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – Czwartek | 20.12.2018 r.

 


ILOŚĆ DRUŻYN: 16

ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.

 


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 15:00.
A1 vs B2
▶ Drugi ćwierćfinał – 15:00.
C1 vs D2
▶ Trzeci ćwierćfinał – 15:00.
A2 vs B1
▶ Czwarty ćwierćfinał – 15:00.
C2 vs D1


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – Piątek | 21.12.2018 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 12:00.
A2/B1 vs C2/D1

UWAGA: MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ FINAŁ ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ WIELKI FINAŁ ROZGRYWANE SĄ W SYSTEMIE BEST OF 3.
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:30
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 14:30
TBA vs TBA

KONIEC ROZGRYWEK | 17:00