LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 26-27.10.2018

LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
26-27.10.2018 r.


Data imprezy:

26-27.10.2018 r.

Miejsce imprezy:

Kompleks Sportowy “MICHAŁ”
ul. E. Orzeszkowej, 41-103 Siemianowice Śląskie

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Piątek | 26.10 | 9:00 – 18:00
Sobota | 27.10 |  9:00-18:00


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 16!

Link do formularza zgłoszeniowego

https://goo.gl/forms/jtjhZ2PNzSMeRt5L2


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/forms/GNxEaqSgpw5EX7YD22

PO WYPEŁNIENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

ZAPISANE SZKOŁY

1. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie
2. ZS3 Olkusz
3. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
4. Zespół Szkół w Bielsku-białej ZDZ w Katowicach
5. Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. prof. Walerego Goetla w Krakowie
6. ZDZ Wadowice
7. ZDZ Kęty
8. TEB EDUKACJA KRAKÓW
9. ZSOiT Milówka
10. X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
11. ZSTiO Meritum
12. ZS2 Siemianowice Śląskie
13. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Radzionków
14. ZSO-T Lubliniec
15. ZSP 6 im. Mikolaja Kopernika
16. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 Tomaszów Mazowiecki

LOSOWANIE GRUP


LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ WKRÓTCE


HARMONOGRAM ROZGRYWEK

PIERWSZY DZIEŃ ROZGRYWEK – PIĄTEK | 26.10


ILOŚĆ DRUŻYN: 16
ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

Pary meczowe:
A1 vs A2
A3 vs A4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
A1 vs A3
A2 vs A4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
A1 vs A4
A2 vs A3


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
B1 vs B2
B3 vs B4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
B1 vs B3
B2 vs B4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
B1 vs B4
B2 vs B3


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
C1 vs C2
C3 vs C4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
C1 vs C3
C2 vs C4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
C1 vs C4
C2 vs C3


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
D1 vs D2
D3 vs D4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
D1 vs D3
D2 vs D4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
D1 vs D4
D2 vs D3


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 15:00.
A1 vs B2
▶ Drugi ćwierćfinał – 15:00.
C1 vs D2
▶ Trzeci ćwierćfinał – 15:00.
A2 vs B1
▶ Czwarty ćwierćfinał – 15:00.
C2 vs D1


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 27.10.2018 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 9:00.
A2/B1 vs C2/D1

UWAGA: MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ FINAŁ ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ WIELKI FINAŁ ROZGRYWANE SĄ W SYSTEMIE BEST OF 3.
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 12:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 12:00
TBA vs TBA

KONIEC ROZGRYWEK | 18:00