MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KRZESZOWICE 2019

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KRZESZOWICE |20.09.2019


Data imprezy:

20 Września 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy: Szkoła Podstawowa nr 1 im . Adama Mickiewicza ul. Długa 22 Krzeszowice

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy Szkolnych:

Piątek | 20.09 |  8:00-19:00


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8
Zapisy: https://forms.gle/zV5RPh7YmxHZTAhq8



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY


1. AZS UEK SMS Kraków
2. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2
3. Zespół Szkół nr. 1 w Bochni
4. Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
5. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej
6. Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej
7. Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Młodzieży Zakładu Doskonalenia Zawodowego
8. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”

 


  1. AZS UEK SMS Kraków

🇵🇱 Jakub “JZP” Zegarek
🇵🇱 Michał “mjk” Kurzeja
🇵🇱 Filip “FiFi” Tworzydło
🇵🇱 Damian “dam1x” Krzechki
🇵🇱 Radosław “Radziol” Chodana
🇵🇱 Mateusz “dolar” Pieniążek



2. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie

🇵🇱 Artur paszyn Gasiński
🇵🇱 Maksymilian zeewy Sewiło
🇵🇱 Adrian fason Prajsnar
🇵🇱 Maciek lbz Łabuz
🇵🇱 Adrian mambo Sowa
🇵🇱 Krystian krizuu Tabasz


3. Zespół Szkół nr. 1 w Bochni

🇵🇱 Dominik “sharkyyy” Siodlarz
🇵🇱 Artur “nejk” Nakielny
🇵🇱 Daniel “NEXizt” Plesiński
🇵🇱 Michał “Michu” Wieciech
🇵🇱 Brunon “speedy” Wołek
🇵🇱 Michał “katka” Ćwik


 

 

4. Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

🇵🇱Grzegorz “Pixel” Kuś
🇵🇱Kamil “KML” Małolepszy
🇵🇱Kamil “Klamka95” Mętel
🇵🇱Eryk “Jaco” Dąbek
🇵🇱Igor “MoNsTeR” Ćwik


 

 

5. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

🇵🇱Marek “chaN” Wróbel
🇵🇱Bartłomiej “Bobcat” Szczypka
🇵🇱Bartłomiej “Masked” Trybuła
🇵🇱Piotr “Qwan” Pajdzik
🇵🇱Mateusz “Hose” Kowalczyk
🇵🇱Krystian “Krystek” Potaczek


 

 

6. Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej

🇵🇱Mateusz “ZiomeQ” Krawczyk
🇵🇱Mateusz “Giovanni Ulani” Ożarowski
🇵🇱Kamil “Aru” Aruczan
🇵🇱Denis “Tibi” Wawreńczuk
🇵🇱Jarosław “Jaro1337” Wiktorowicz


 

 

7. Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Młodzieży Zakładu Doskonalenia Zawodowego

🇵🇱Hubert “Kuchcik” Chrapla
🇵🇱Patryk “Piotro” Piotrowski
🇵🇱Aleksander “Hitman” Dyrcz
🇵🇱Marcin “Unhuman” Tuszer
🇵🇱Miłosz “MTN” Wądrzyk

 



8. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”

🇵🇱Dariusz “REKKy” Reder
🇵🇱Martin “MaRriN” Radecki
🇵🇱Kamil “requ” Hornik
🇵🇱Rafał “nan1x” Cabon
🇵🇱Dawid “Daley” Kaprot

 


 

 


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


PIERWSZY DZIEŃ ROZGRYWEK – PIĄTEK


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:30!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 9:00
▶ Drugi ćwierćfinał – 9:00.
▶ Trzeci ćwierćfinał – 9:00.
▶ Czwarty ćwierćfinał – 9:00.

▶ Pierwszy półfinał – 11:00.
▶ Drugi półfinał – 11:00.
▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
▶ Wielki finał – 14:00

PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00