LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KRZESZOWICE 2018

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 31 października 2018

LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | KRZESZOWICE | 16-17.11.2018


Data imprezy:

16-17 Listopada 2018 r.

Miejsce imprezy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im . Adama Mickiewicza ul. Długa 22 Krzeszowice

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Piątek | 16.11 |  9:00-18:00
Sobota  | 17.11 |  9:00-18:00


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 16
https://goo.gl/forms/A3H2k2YONcbtJlL53


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY


1. TEB Edukacja Kraków
2. Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie
3.
Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
4. ZSP Nr 1 w Kępnie
5. X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie
6. ZS w Bielsku – Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego
7. ZDZ Wadowice
8. ZS3 Olkusz

 

9.  ZDZ Kęty
10. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
11. ZSTI Mszana Dolna
12. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie
13. ZS nr 1 w Bochni
14. ZST nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
15. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”
16. ZSP 6 im. Mikolaja Kopernika w Rudzie Slaskiej

 


DRABINKA LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – PIĄTEK | 16.11.2018 r.

 


ILOŚĆ DRUŻYN: 16

ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

Pary meczowe:
ZS w Bielsku – Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego vs Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu vs ZS3 Olkusz

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
ZS3 Olkusz vs ZS w Bielsku – Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego
Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu vs I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu vs ZS w Bielsku – Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego
Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu vs ZS3 Olkusz


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
ZDZ Wadowice vs TEB Edukacja Kraków
X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie vs  ZDZ Kęty

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
ZDZ Kęty vs ZDZ Wadowice

TEB Edukacja Kraków vs X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie

▶  Trzecia tura – 10:30.

Pary meczowe:
X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie vs ZDZ Wadowice
TEB Edukacja Kraków vs  ZDZ Kęty


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie vs ZSP Nr 1 w Kępnie
Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie vs ZS nr 1 w Bochni

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
ZS nr 1 w Bochni vs Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie
ZSP Nr 1 w Kępnie vs Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie vs Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie
ZS nr 1 w Bochni vs ZSP Nr 1 w Kępnie


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
ZSP 6 im. Mikolaja Kopernika w Rudzie Slaskiej vs Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”
ZSTI Mszana Dolna vs ZST nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
ZSTI Mszana Dolna vs ZSP 6 im. Mikolaja Kopernika w Rudzie Slaskiej
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM” vs ZST nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
ZST nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku vs ZSP 6 im. Mikolaja Kopernika w Rudzie Slaskiej
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM” vs ZSTI Mszana Dolna


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 15:00.
A1 vs B2
▶ Drugi ćwierćfinał – 15:00.
C1 vs D2
▶ Trzeci ćwierćfinał – 15:00.
A2 vs B1
▶ Czwarty ćwierćfinał – 15:00.
C2 vs D1


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 17.11.2018 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 12:00.
A2/B1 vs C2/D1

UWAGA: MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ FINAŁ ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ WIELKI FINAŁ ROZGRYWANE SĄ W SYSTEMIE BEST OF 3.
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:30
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 14:30
TBA vs TBA

KONIEC ROZGRYWEK | 17:00