LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie – Gniezno | 26-27.01.2019

Data imprezy:

26-27 Stycznia 2019 r.

Miejsce imprezy:

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Ks. Prym. 200, Łubieńskiego 7, Gniezno

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 26.01 |  9:00-18:00
Niedziela | 27.01 |  9:00-17:00

INFORMACJE 


Liczba miejsc: 16
https://goo.gl/forms/eZkm3kIABMhme9C12


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY

1. Technikum TEB Edukacja Gniezno
2. ZSEO Gniezno
3. TEB EDUKACJA KRAKÓW
4. Z.S IM. Mikołaja Kopernika w Koninie
5. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
6. Zespół Szkół Cebtrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
7. Zespół Szkół Ekonomiczno -Odzieżowych im. Stefan Kardynał Wyszyńskiego
8.Zespół Szkół Mechnicznych Nr 3 w Krakowie
9.
Technikum Teb Edukacja oddział w Gorzowie Wielkopolskim
10.
Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w Łodzi
11.Zespół Szkół Politethnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
12. Zespół Szkół Ekonomiczno -Odzieżowych im. Stefan Kardynał Wyszyńskiego
13.
14.
15.
16.

DRABINKA LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 26.01.2019 r.


ILOŚĆ DRUŻYN: 16 ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:30 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.

UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Drugi Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Trzeci Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Czwarty Ćwierćfinał – 16:00.



PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 27.01.2019 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2


▶ Drugi półfinał – 12:00.
A2/B1 vs C2/D1


UWAGA:
MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00 TBA vs TBA


▶ Mecz finałowy – 14:00
TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 17:00