League of Legends | Kalisz

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 28 października 2019

 

League of Legends | Kalisz 2019



Data imprezy:

23 ( SOBOTA) Listopada
2019 r.

24 ( NIEDZIELA )  Listopada 2019 r.


Miejsce imprezy:
Hala Kalisz Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!


 

Zapisy: https://forms.gle/NFEFFbHbrFCKrhvL6

Zdobyto 500 punktów w promocji zwiększone sloty do 8

Tylko dla drużyn z Kalisza 

1. Team przypix  
2.  New Future  
3. ZSTE Kalisz  
4.  Kościuch Team  

5. Gangsta Dobrzec  
6. Szatnia Kozaczków  
7. devilsFIVE  
8. Golden Angels  

 

Przypominamy że trzeba mieść swoje peryferia Słuchawki/Mysz/Klawiatura/Podkładka/


1.  Team przypix

🇵🇱 Maks “LossEk1337” Nowegor
🇵🇱 Gracjan “Jankosz69” Jankowski
🇵🇱 Dawid “Skiperpol” Błaszczyk
🇵🇱 Filip “Tox1ee24” Frąszczak
🇵🇱 Kevin “Key42” Celer
🇵🇱 Karol “Wader1pl” Ciupek


2. New Future


🇵🇱 Michał “Kisielewski” Hołub
🇵🇱 Dawid “SievoDmatucha” Matuszewski
🇵🇱 Nikodem “Kyssadin” Sabor
🇵🇱 Mateusz “Duluś” Dulski
🇵🇱 Daniel “Danyy” Jarek
🇵🇱 Maciej “Mashi” Podolski


3. ZSTE Kalisz

🇵🇱 Szymon “Ben3k” Przygoński
🇵🇱 Marcin “Pabi” Pabiański
🇵🇱 Maciej “Syn3k” Frontczak
🇵🇱 Kacper “KINGZONEXD” Szczepański
🇵🇱 Przemysław “Bulion” Woźniak
🇵🇱 Bartek “belak” Cieślak


4. Kościuch Team


🇵🇱 Klaudiusz „Dewiant” Kudła
🇵🇱 Szymon „TheSzimi” Porada
🇵🇱 Mateusz „Skitelsiok” Karolak
🇵🇱 Mariusz „Edarkill” Krążyński
🇵🇱 Jakub „Drago962” Kit
🇵🇱 Michał „Mishimat” Matuszewski 


 

5. Gangsta Dobrzec

🇵🇱 Mikołaj “FMWB” Biernat
🇵🇱 Patryk ” UnusualLagger” Pokojowczyk
🇵🇱 Kuba “Amidead” Bruś
🇵🇱 Michał “mich4Sss” Soszyński
🇵🇱 Wojciech “Siema Fatum” Lewandowski
🇵🇱  Mikołaj “oRUDYo” Rutkowski.

 


6. Szatnia Kozaczków

 

🇵🇱 Kamil “néxth” Daszczyk
🇵🇱 Jakub “Exötic” Łuszczek
🇵🇱 Borys “Daddy Swain” Jachowicz
🇵🇱 Igor “iXEER” Kempa
🇵🇱 Jakub “Dϋnk Măster” Kempa
🇵🇱 Fabian “fábu” Kala


 

7. devilsFIVE

🇵🇱 Michał “iNFERNAL” Paczesny
🇵🇱 Sebastian “Podiaz” Bukowski
🇵🇱 Tomasz “Captain Wobble” Urbański
🇵🇱 Marcin “Cinek” Antoniewicz
🇵🇱 Kuba “Maldines” Jener
🇵🇱 Adam “bigdaddy” Jagodziński


8. Golden Angels

🇵🇱 Szymon “Slienc” Sobczak
🇵🇱 Tadeusz “Tre Skudd” Łatkowski
🇵🇱 Emil “Dzidowski” Walaszczyk
🇵🇱 Mateusz “Lisek” Lis
🇵🇱 Bartosz “MENEL9000” Stachyra
🇵🇱 Maciej “Gizar” Sobkowski


 


Harmonogram rozgrywek DZIEŃ 1 :  23 ( SOBOTA) Listopada 2019 r.


MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST 3 
Zawodnicy muszą zjawić się 1h przed swoim meczem 


Gracze przychodzą o 11:00

▶Pierwszy  Ćwierćfinał 11:30 | Team przypix Vs. Kościuch Team
▶Drugi Ćwierćfinał – 11:30 | Golden Angels Vs.  New Future 
▶Trzeci Ćwierćfinał 15:00 | Gangsta Dobrzec Vs. Szatnia Kozaczków
▶Czwarty Ćwierćfinał 15:00 | Toxic Team Vs. ZSTE Kalisz

Koniec dnia 1 rozgrywek 18:00


Harmonogram rozgrywek DZIEŃ 2 :  24 ( Niedziela) Listopada 2019 r.


MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST 3 


Gracze przychodzą o 11:00

▶Pierwszy półfinał – 11:30
▶Drugi półfinał – 11:30

▶Mecz o trzecie miejsce – 15:00
▶Mecz finałowy – 15:00

Planowany koniec ~ 18:00


KONIEC ROZGRYWEK | 20:00