HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | KRZESZOWICE 17.11.2018R

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 31 października 2018

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE

KRZESZOWICE 17.11.2018R


INFORMACJE


Data imprezy:

17 listopad 2018 r.

Miejsce imprezy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im . Adama Mickiewicza ul. Długa 22 Krzeszowice

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota  | 17.11 |  9:00-18:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5vs5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 8 DRUŻYN!

BRAK WPISOWEGO!

 



ELIMINACJE ONLINE 

 


ZAPISANE ZESPOŁY


1. eXtronis Zaproszono 1
2. Vex.esport Zaproszono 2
3. Wodkomacik Zaproszono 3
4. BIGOSIK Zaproszono 4
5. Reconnect Eliminacje Online 1
6. MindFoxes Eliminacje Online 2
7. Last Rites Eliminacje Online 3
8. G-Loud Gaming Eliminacje Online 4

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


ELIMINACJE ONLINE
4 SLOTY ELIMINACJE KOLEJNE ZAPROSZENIA PRZEZ SGESPORT
WYSTARTOWANIE W ELIMINACJACH BEZ FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ 


ELIMINACJE#1
1.11.2018
20:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/3c9ca27c-ede0-49d5-b168-6fde6c6bea15

 


ELIMINACJE#2

2.11.2018
20:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/2e9ec492-f76f-4edb-a0c9-36316fcd61c6

 


ELIMINACJE#3

3.11.2018
20:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/8f162a03-b4cf-44b4-94d2-4977f8312047


ELIMINACJE#4

4.11.2018
20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/ebad17ae-13d3-439e-82c5-0a59945124fe


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał: 9:00.

Last Rites
vs
Reconnect

▶ Drugi ćwierćfinał: 9:00.

Vex.esport
vs
G-Loud Gaming

▶ Trzeci ćwierćfinał: 9:00. 

Wodkomacik
vs
eXtronis

▶ Czwarty ćwierćfinał: 9:00. 

BIGOSIK
vs
MindFoxes

▶ Pierwszy półfinał – 11:30.


▶ Drugi półfinał – 11:30.

▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 14:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00