HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE TUREK 17.03.2019

 

INFORMACJE

Data imprezy:

17 Marca 2019 r.

Miejsce imprezy:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:Niedziela | 17.03 |  9:00-17:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5VS5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 8 DRUŻYN!

BRAK WPISOWEGO!


ZAPISY: https://goo.gl/forms/DJQz75hLsco0Po773


ELIMINACJE ONLINE 



ZAPISANE ZESPOŁY

1. Young Talents Eliminacje Online 1
2. mixggg Eliminacje Online 2
3.   Eliminacje Online 3
4.   Eliminacje Online 4
5. VEVax Team Zaproszone 1
6. Vex.esport Zaproszone 2
7. EL ES PI DI Zaproszone 3
8.
CO_KOTY
Zaproszone 4

 

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


Sloty:
4 SLOTY ELIMINACJE ONLINE
KOLEJNE ZAPROSZENIA/KONKURSY PRZEZ SGESPORT

WYSTARTOWANIE W ELIMINACJACH BEZ FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ 


ELIMINACJE#1

13.02.2019r.
Godzina 20:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/f1f1290a-2008-4205-9efb-64763579bc20


ELIMINACJE#2

14.02.2019r.
Godzina 21:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/963d96b9-b97b-4eda-a2f3-00d588e638ac


ELIMINACJE#3

15.02.2019r.
Godzina 20:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/9f03303a-4da3-4b09-b44f-c951e0bbd69d


ELIMINACJE#4


16.02.2019r.
Godzina 21:00


https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/91d712f6-c0a6-41cf-b977-3bde16020878


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
17.03.2019 (Niedziela)


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


 Pierwszy ćwierćfinał: 8:30.

 Drugi ćwierćfinał: 8:30.

 Trzeci ćwierćfinał: 8:30. 

 Czwarty ćwierćfinał: 8:30. 


 Pierwszy półfinał – 11:30.


 Drugi półfinał – 11:30.


 Mecz o trzecie miejsce – 14:00 TBA vs TBA


 Mecz finałowy – 14:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00