HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie – TAURON Arena Kraków | 21.12.2018

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE

TAURON Arena Kraków 21.12.2018R


INFORMACJE



 


Data imprezy:

21 Grudnia 2018 r.

Miejsce imprezy:

TAURON Arena Kraków

(Główny Hol)

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Piątek | 16.12 |  9:00-18:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5vs5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 8 DRUŻYN!

BRAK WPISOWEGO!

 



ELIMINACJE ONLINE 

 


ZAPISANE ZESPOŁY


1. Vex.esport GENERALKA
2. GENERALKA
3. GENERALKA
4. KONKURS
5. LEGIA-WARSZAWA ELIMINACJE ONLINE
6. Dr Pepper AC ELIMINACJE ONLINE
7. Mi To Lotto ELIMINACJE ONLINE
8. GROM F1RST GH ELIMINACJE ONLINE

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


Sloty:
4 SLOTY ELIMINACJE ONLINE
KOLEJNE ZAPROSZENIA/KONKURSY PRZEZ SGESPORT

WYSTARTOWANIE W ELIMINACJACH BEZ FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ 


ELIMINACJE#1

Data: 1.12.2018
Godzina: 21:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/c9bffcc3-3d7a-4bf7-94d1-ed0f288891b0


ELIMINACJE#2

Data: 2.12.2018
Godzina: 21:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/d789dbce-ae40-4da6-8281-b1e180ee7f7b


 

ELIMINACJE#3

Data: 3.12.2018
Godzina: 21:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/431bda53-1d0a-423d-8b3c-602c10905454


 

ELIMINACJE#4

Data: 4.12.2018
Godzina: 21:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/39fd6a37-d892-4e1f-bed6-e3cb0303c24a

 


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
21.12.2018 (Piątek)


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał: 9:00.

▶ Drugi ćwierćfinał: 9:00.

▶ Trzeci ćwierćfinał: 9:00. 

▶ Czwarty ćwierćfinał: 9:00. 


▶ Pierwszy półfinał – 11:30.

 


▶ Drugi półfinał – 11:30.

 


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 14:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00