HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | SZTUM | 20.10.2018 R.

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 8 października 2018

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE

SZTUM 20.10.2018R


INFORMACJE


Data imprezy:

19-20 października 2018 r.

Miejsce imprezy:

Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego (ZOZ) ul. Reja 12, Sztum

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

SOBOTA | 20.10 |  9:00-18:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5vs5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 8 DRUŻYN!

BRAK WPISOWEGO!

 



ELIMINACJE ONLINE 




ZAPISANE ZESPOŁY


1. Vex.esport Zaproszono 1
2. DINXNAKE.gg Zaproszono 2
3. EL ES PI DI Zaproszono 3
4. E-SHARKS Zaproszono 4
5. DRAMAC1K Eliminacje Online 1
6. Octopus Esport Eliminacje Online 2
7. xDeterminacja Eliminacje Online 3
8. ZADYMIARZE Eliminacje Online 4

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


ELIMINACJE ONLINE
4 SLOTY ELIMINACJE KOLEJNE ZAPROSZENIA PRZEZ SGESPORT

ELIMINACJE#1 
9.10.2018
21:00
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/b1062547-69bb-4c65-839b-e2fb954fe52e

Wygrywa DRAMAC1K

ELIMINACJE#2

10.10.2018
20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/57afdafe-c020-4658-be33-e6dffbe72a92

ELIMINACJE#3

11.10.2018
20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/23abf497-800a-48df-b8cb-df92acd7650a

ELIMINACJE#4

12.10.2018
20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/e28ffb3e-3d48-4177-b328-91a6cf39bd26


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał: 9:00.

▶ Drugi ćwierćfinał: 9:00.

▶ Trzeci ćwierćfinał: 9:00. 

▶ Czwarty ćwierćfinał: 9:00. 


▶ Pierwszy półfinał – 11:30.

 


▶ Drugi półfinał – 11:30.

▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 14:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00