HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 27-28.10.2018 r.

SUPER GAME E-SPORT/ HIRO Quersus Puchar Polski
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 26-28.10.2018r.


INFORMACJE


Data imprezy:

26-28 października 2018 r.

Miejsce imprezy:

Kompleks Sportowy “MICHAŁ”
ul. E. Orzeszkowej, 41-103 Siemianowice Śląskie

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 27.10 |  9:00-18:00
Niedziela | 28.10 |  9:00- 17:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5vs5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 16 DRUŻYN!


ELIMINACJE ONLINE 


Pierwsza runda:
2 Października 2018
https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/4aab3021-f10b-4601-b2e2-96dbaa959401
Godzina: 20:00.

Status: OPEN 
Wygrywa najlepsza drużyna (TOP1)!


LOSOWANIE GRUP


LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ WKRÓTCE


GRUPA A

 


GRUPA B

 


GRUPA C

 


GRUPA D

 


ZAPISANE ZESPOŁY


1. EGZEKUCJA
2. Unity.MIX
3. EZBIT Team
4. GKS Tychy
5. mTw – My To Wygramy
6. PEST E-Sport
7. ADHD Gaming
8. Nevvbies
9. Fast Attak
10. FULLCHILL
11. isamoti
12. Mała Bania
13. EntryGrajki
14. Google Chrome
15. Praise.mix
16.

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE

UWAGA: ROZPOCZĘCIE TURNIEJU MA MIEJSCE W DRUGI DZIEŃ IMPREZY – SOBOTĘ, 27.10.2018 r.

ILOŚĆ DRUŻYN: 16
ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
A1 vs A2
A3 vs A4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
A1 vs A3
A2 vs A4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
A1 vs A4
A2 vs A3


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
B1 vs B2
B3 vs B4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
B1 vs B3
B2 vs B4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
B1 vs B4
B2 vs B3


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
C1 vs C2
C3 vs C4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
C1 vs C3
C2 vs C4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
C1 vs C4
C2 vs C3


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
D1 vs D2
D3 vs D4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
D1 vs D3
D2 vs D4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
D1 vs D4
D2 vs D3


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał – 15:00.
A1 vs B2
▶ Drugi ćwierćfinał – 15:00.
C1 vs D2
▶ Trzeci ćwierćfinał – 15:00.
A2 vs B1
▶ Czwarty ćwierćfinał – 15:00.
C2 vs D1


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 20:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 28.10.2018 r.


KONTYNUACJA ROZGRYWEK: HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 9:00.
A2/B1 vs C2/D1

UWAGA: MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ FINAŁ ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ WIELKI FINAŁ ROZGRYWANE SĄ W SYSTEMIE BEST OF 3.
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 12:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 12:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00