HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | KONIN | 06-07.10.2018 R.

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 26 września 2018

HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
KONIN | 06-07.10.2018 r.


INFORMACJE


Data imprezy:

6-7 października 2018 r.

Miejsce imprezy:

Obiekt Rekreacyjno Sportowy „Rondo”
ul. Al. 1-go Maja 1a, 62-510 Konin

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 06.10 |  9:00-18:00
Niedziela | 07.10 |  9:00- 17:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5vs5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE




ELIMINACJE ONLINE 


ZAKOŃCZONE


LOSOWANIE GRUP


GRUPA A

Le.Git (A1)
Vex.esport (A2)
NALANATEAM (A3)
Still Alive (A4)


GRUPA B

NastyBoyz by Teetres (B1)
Aniołki Picia (B2)
ByleCo (B3)
Hippo Esport (B4)


GRUPA C

Czeczeny (C1)
Sasssy (C2)
ZWIERZENTA (C3)
Ciućkowóz (C4)


GRUPA D

GrupaZawodnicza (D1)
eXternal (D2)
Gamers Arena Esports (D3)
Wódkomacik (D4)


ZAPISANE ZESPOŁY


1. Le.Git GRUPA A A1
2. Vex.esport GRUPA A A2
3. NALANATEAM GRUPA A A3
4. Still Alive GRUPA A A4
5. NastyBoyz by Teetres GRUPA B B1
6. Aniołki Picia GRUPA B B2
7. ByleCo GRUPA B B3
8. Hippo Esport GRUPA B B4
9. Czeczeny GRUPA C C1
10. Sasssy GRUPA C C2
11. ZWIERZENTA GRUPA C C3
12. Ciućkowóz GRUPA C C4
13. GrupaZawodnicza GRUPA D D1
14. eXternal GRUPA D D2
15. Gamers Arena Esports GRUPA D D3
16. Wódkomacik GRUPA D D4

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


PIERWSZY DZIEŃ ROZGRYWEK – 06.10.2018 r.


ILOŚĆ DRUŻYN: 16
ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
A1 vs A2
A3 vs A4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
A1 vs A3
A2 vs A4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
A1 vs A4
A2 vs A3


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.
Pary meczowe:
B1 vs B2
B3 vs B4

▶ Druga tura – 9:30.
Pary meczowe:
B1 vs B3
B2 vs B4

▶  Trzecia tura – 10:30.
Pary meczowe:
B1 vs B4
B2 vs B3


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
C1 vs C2
C3 vs C4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
C1 vs C3
C2 vs C4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
C1 vs C4
C2 vs C3


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.
Pary meczowe:
D1 vs D2
D3 vs D4

▶ Druga tura – 13:00.
Pary meczowe:
D1 vs D3
D2 vs D4

▶  Trzecia tura – 14:00.
Pary meczowe:
D1 vs D4
D2 vs D3


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy ćwierćfinał:
A1 vs B2
▶ Drugi ćwierćfinał:
C1 vs D2
▶ Trzeci ćwierćfinał:
A2 vs B1
▶ Czwarty ćwierćfinał:
C2 vs D1


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 20:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 07.10.2018 r.


KONTYNUACJA ROZGRYWEK: HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 9:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 9:00.
A2/B1 vs C2/D1

UWAGA: MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ FINAŁ ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZ O TRZECIE MIEJSCE ORAZ WIELKI FINAŁ ROZGRYWANE SĄ W SYSTEMIE BEST OF 3.
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 12:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 12:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00