HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE GNIEZNO 27.01.2019



INFORMACJE

Data imprezy:

27 Stycznia 2019 r.

Miejsce imprezy:
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Ks. Prym. 200, Łubieńskiego 7, Gniezno

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Niedziela | 27.01 |  9:00-18:00


ZAPISY NA HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE | CS:GO | 5VS5


FORMAT ZAPISÓW I INFORMACJE


ILOŚĆ MIEJSC NA TURNIEJU: 8 DRUŻYN!

BRAK WPISOWEGO!


ZAPISY: https://goo.gl/forms/eMFuRAXBFwdRpb4F3


ELIMINACJE ONLINE 



ZAPISANE ZESPOŁY

1. BorowikiEliminacje Online 1
2. Stalkers eSportsEliminacje Online 2
3. KonfituraEliminacje Online 3
4. 4WANTURAEliminacje Online 4
5. puugersXEliminacje Online 5
6. EL ES PI DIZaproszone 1
7. CO_KOTY Eliminacje Online 6
8. KIELBACHYEliminacje Online 6

HARMONOGRAM IMPREZY


HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE


Sloty:
4 SLOTY ELIMINACJE ONLINE
KOLEJNE ZAPROSZENIA/KONKURSY PRZEZ SGESPORT

WYSTARTOWANIE W ELIMINACJACH BEZ FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ 


ELIMINACJE#1

Data: 04.01.2019
Godzina: 20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/29980538-3dcf-4cbd-949c-305a28a7dc84


ELIMINACJE#2

Data: 05.01.2019
Godzina: 20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/490d1af3-3f9c-4d5e-b32b-803f02db882d/settings/rounds


ELIMINACJE#3

Data: 06.01.2019
Godzina: 20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/bc26b6d2-3a42-42a7-a1c4-3cd66a09126e/settings/advanced


ELIMINACJE#4

Data: 07.01.2019
Godzina: 20:00

https://www.faceit.com/en/csgo/tournament/f343fceb-55d6-4f52-a422-fb935f8b5b71


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
27.01.2019 (Niedziela)


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


 Pierwszy ćwierćfinał: 9:00.

 Drugi ćwierćfinał: 9:00.

 Trzeci ćwierćfinał: 9:00. 

 Czwarty ćwierćfinał: 9:00. 


 Pierwszy półfinał – 11:30.


 Drugi półfinał – 11:30.


 Mecz o trzecie miejsce – 14:00 TBA vs TBA


 Mecz finałowy – 14:00

TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 18:00