HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 19.10.2019

HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 26.10.2019


Data imprezy:

26 Październik 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy: KOMPLEKS SPORTOWY „MICHAŁ” ul. Elizy Orzeszkowej 1

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

 


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8


UWAGA:
1. Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: LINK 
2. Wysłanie skanu zgody na użycie loga miasta  na adres supergameesport@gmail.com
3. Wysłanie skanu podmiotu prawnego sprawującego opiekę nad reprezentacją miasta wysłanie na adres supergameesport@gmail.com

Potwierdzenie składamy do 15.10.2019r.


ZAPISANE REPREZENTACJE MIAST: 


1. Rybnik
2.  TRZEBINIA
3. Dąbrowa Górnicza
4. Tomaszów Mazowiecki
5. Siemianowice Śląskie
6. Wisła
7. Bielsko-Biała
8.

 

O 8 Slot zostaną przeprawowe eliminacje online

Eliminacje 6 Października


 

 

1. Rybnik

🇵🇱Michał “DMS” Gonsior
🇵🇱Jędrzej “Jinx” Nowaczyk
🇵🇱Piotr “p” Skrzypiński
🇵🇱Adrian “Jin” Fajkis
🇵🇱Robert “Pluchi” Pluchacz
🇵🇱Kamil “Biko” Bikowski


2. Siemianowice Śląskie

🇵🇱Dariusz “REKKy” Reder
🇵🇱Dominik “KOKO” Kokosza
🇵🇱Bartosz “DEVO” Truchan
🇵🇱Wiktor “Gucik” Gut
🇵🇱Rafał “Nan1x” Cabon


3. Tomaszów Mazowiecki

🇵🇱Bartłomiej “Fe1ix” Wójciak
🇵🇱Marcin “LyyF “ Musialik
🇵🇱Michał “B3rnILasher” Bernacki
🇵🇱Jarek “ayzn” Wdówka
🇵🇱Cyprian” Selfff” Siedlecki


 

4. TRZEBINIA

🇵🇱Artur “mendi” Mendela
🇵🇱Wojciech “prism” Zięba
🇵🇱Adrian “jabłko” Jabłoński
🇵🇱Przemysław “pre” Lechowicz
🇵🇱Jakub “wonsz” Pikur


5. Dąbrowa Górnicza

🇵🇱Kamil “NomiX” Król
🇵🇱Michał “Toro” Piotrowski
🇵🇱Krzysztof “kelerq” Keler
🇵🇱Kamil “Kizer” Kaiser
🇵🇱Łukasz “oszkubek” Szczyrba


 

6. Wisła

🇵🇱 Jakub ‘Chmielu’ Chmiel
🇵🇱 Paweł ‘Apaxi’ Marcinek
🇵🇱 Patryk ‘ponczek’ Wites
🇵🇱 TBA
🇵🇱 TBA


7. Bielsko-Biała

 

 


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


 SOBOTA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY MECZE, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:10!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


HARMONOGRAM:

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 8:30 SCENA
▶ Drugi Ćwierćfinał – 8:30
▶ Trzeci Ćwierćfinał – 8:30
▶ Czwarty Ćwierćfinał – 8:30

▶Pierwszy półfinał – 11:30
▶Drugi półfinał – 11:30

▶Przerwa na Prelekcje o E-Sporcie

▶Mecz o trzecie miejsce – 15:00
▶Mecz finałowy – 15:00

Planowany koniec ~ 19:00


PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00