HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | OŁAWA | 14.12.2019

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 29 listopada 2019

HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | OŁAWA | 14.12.2019


Data imprezy:

14 Grudnia 2019 r.

Miejsce imprezy: Oławskim Centrum Kultury Fizycznej.

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

 


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8


UWAGA:
1. Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: LINK 
2. Wysłanie skanu zgody na użycie loga miasta  na adres supergameesport@gmail.com
3. Wysłanie skanu podmiotu prawnego sprawującego opiekę nad reprezentacją miasta wysłanie na adres supergameesport@gmail.com

 


ZAPISANE REPREZENTACJE MIAST: 


1. Września
2. Trzebinia
3. Tomaszów Mazowiecki
4. Siemianowice Śląskie
5. Rybnik
6. Ostrzeszów
7. Łódź
8. Szczecin

Zapisane Miasta: 


1. Września

🇵🇱 Mikołaj ”Satar” Paszak
🇵🇱 Piotr ”Wisni4”Wiśniewski
🇵🇱 Łukasz ”Wilczek” Chojnacki
🇵🇱 Mateusz ”Wilczekv2” Chojnacki
🇵🇱 Łukasz ”Maykey” Nowak
🇵🇱 Marcel ”Guzeq” Guzowski


2. Trzebinia

🇵🇱 Artur “mendi” Mendela
🇵🇱 Adrian “jabko” Jabłoński
🇵🇱 Krystian “saiken” Choma
🇵🇱 Beniamin “Ben” Czogalla
🇵🇱 Kasia “fusia” Bożek
🇵🇱 Michał “alask” Pręciuk


 

3. Tomaszów Mazowiecki

🇵🇱 Bartłomiej “Fe1ix” Wójciak
🇵🇱 Michał “B3rnILasher” Bernacki
🇵🇱 Marcin “LyyF” Musialik
🇵🇱 Bartek “BARTSHA” Adamczyk
🇵🇱 Patryk “Olimp” Woźniak


4. Siemianowice Śląskie

🇵🇱 Darek “REKKy” Reder
🇵🇱 Dominik “KOKO” Kokosza
🇵🇱 Rafał “Nan1x” Cabon
🇵🇱 Wiktor “Gucik” Gut
🇵🇱 Bartosz “DEVO” Truchan
🇵🇱 Kamil “requ” Hornik


5. Rybnik

🇵🇱 Michał “DMS” Gonsior
🇵🇱 Jędrzej “JINXX” Nowaczyk
🇵🇱 Piotr “p” Skrzypiński
🇵🇱 Kamil “Biko” Bikowski
🇵🇱 Daniel “Eden” Kurasz
🇵🇱 Adrian “Jin” Fajkis


6. Ostrzeszów

🇵🇱 Mateusz “Kwikuś” Kwikert
🇵🇱 Mateusz “Matt2M” Mądry
🇵🇱 Michał “Młody” Mądry
🇵🇱 Patryk “Sc!eNc3.Xx” Ślak
🇵🇱 Jakub“Młody Muczadore” Obalski
🇵🇱 Fabian “Fabian” Kala


7. Łódź

🇵🇱 Maciej “macc” Nalepa
🇵🇱 Martin “Martinlele” Szydłowski
🇵🇱 Damian “Betonowy” Płachta
🇵🇱 Jonatan “Bobasek23” Musiał
🇵🇱 Michał “estko” Estko
🇵🇱 Patryk “Fenris” Malinowski


8. Szczecin 

🇵🇱 Dominik “Warp” Murawa
🇵🇱 Łukasz “Xzibit” Kukier
🇵🇱 Kacper “Kizzzi” Kożuszkiewicz
🇵🇱 Gracjan “grycek” Predko
🇵🇱 Wiktor “ticq” Lachowicz
🇵🇱 Bartłomiej “BGG” Gawlas

 


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


SOBOTA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY MECZE, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


HARMONOGRAM:

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi Ćwierćfinał – 8:30
▶ Trzeci Ćwierćfinał – 8:30
▶ Czwarty Ćwierćfinał – 8:30


▶Pierwszy półfinał – 11:30
▶Drugi półfinał – 11:30


▶Mecz o trzecie miejsce – 15:00
▶Mecz finałowy – 15:00

Planowany koniec ~ 19:00


PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00