HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | KONIN | 22.03.2020

 Nadchodzące wydarzenia
  • Wkrótce więcej informacji!

HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE |KONIN| 22.03.2020


Data imprezy:

22 Marca 2020 r.

Miejsce imprezy:Obiekt Rekreacyjno Sportowy “Rondo” – ul. Al. 1 Maja 1A

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

 


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8


UWAGA:
1. Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: LINK 
2. Wysłanie skanu zgody na użycie loga miasta  na adres supergameesport@gmail.com
3. Wysłanie skanu podmiotu prawnego sprawującego opiekę nad reprezentacją miasta wysłanie na adres supergameesport@gmail.com

 


ZAPISANE REPREZENTACJE MIAST: 


1. TRZEBINIA
2. Tomaszów Mazowiecki
3. Ozorków
4. Dąbrowa Górnicza
5. Konin
6. Tychy
7. Dzierżoniów
8. Ostrzeszów

Zapisane Miasta: 


1. Trzebinia

🇵🇱 Artur “mendi” Mendela
🇵🇱 Beniamin “Ben” Czogalla
🇵🇱 Krystian “saiken” Choma
🇵🇱 Adrian “jabko” Jabłoński
🇵🇱 Jakub “wonsz” Pikur
🇵🇱 Dennis “Dennis” Orszulak


2. Tomaszów Mazowiecki

🇵🇱 Bartłomiej “Fe1ix” Wójciak
🇵🇱 Michał “B3rnILasher” Bernacki
🇵🇱 Jakub “Nafar” Rożek
🇵🇱 Jakub “Kapucyn” Pinda
🇵🇱 Filip “Owange” Mazurkiewicz


3. Ozorków

🇵🇱 Adrian ‘f0rgetovsky’ Wiśniewski
🇵🇱 Sebastian ‘CLN’ Załuga
🇵🇱 Adam ‘fursoN’ Pawłowski
🇵🇱 Krystian ‘goniu’ Gończar
🇵🇱 Krystian ‘Recker’ Kania
🇵🇱 Dawid ‘ dywan ‘ Świątkiewicz

 


4. Dąbrowa Górnicza

🇵🇱 Alina “Ariina” Duraj
🇵🇱 Julia “bullet girl” Kurzyńska
🇵🇱 Małgorzata “goś” Czernecka
🇵🇱 Mariusz “egsotic” Gawrzoł
🇵🇱 Patryk “golios” Golis
🇵🇱 Aleksandra “iggyx” Długołęcka


5. Konin

🇵🇱 Miłosz “AntyVirus” Konieczka
🇵🇱 Jakub “FakeTooMuch” Seidel
🇵🇱 Maik “LLTN” Piasecki
🇵🇱 Szymon “lampardxx” Zalewski
🇵🇱 Bartosz “rabk0” Kowalkowski
🇵🇱 Przemysław “przemeklovel” Strzykała


6. Tychy

🇵🇱 Korneliusz “Sarox” Król
🇵🇱 Eryk “Speecy” Richter
🇵🇱 Jakub “fR3EZ1” Rogacz
🇵🇱 Mikołaj “krez” Kijak
🇵🇱 Wiktor “Kerbai” Zdunek
🇵🇱 Oskar “V1perrr” Olkowski


7. Dzierżoniów

🇵🇱 Daniel “Papek” Kamiński
🇵🇱 Michal “crank” Krystyniak
🇵🇱 Michał “Lisek” Lisowski
🇵🇱 Rafał “Sany” Pietrzak
🇵🇱 Bartłomiej “seton” Malenga
🇵🇱 Kamil “thiz” Kucharski


8. Ostrzeszów

🇵🇱 Mateusz “Matt2M” Mądry
🇵🇱 Krystian “efenx” Dróżdż
🇵🇱 Rafał “zeberde” Słociński
🇵🇱 Filip “hemson” Kovačević
🇵🇱 Michał “Mich2M” Mądry


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


NIEDZIELA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY MECZE, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


HARMONOGRAM:

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi Ćwierćfinał – 8:30
▶ Trzeci Ćwierćfinał – 8:30
▶ Czwarty Ćwierćfinał – 8:30


▶Pierwszy półfinał – 11:30
▶Drugi półfinał – 11:30


▶Mecz o trzecie miejsce – 15:00
▶Mecz finałowy – 15:00

Planowany koniec ~ 19:00


PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00