HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | KALISZ | 24.11.2019

author image by Marcin Bryniarski | 0 Comments | 9 października 2019

HIRO QUERSUS PUCHAR MIAST W E-SPORCIE  | KALISZ | 24.11.2019


Data imprezy:

24 Listopada 2019 r.

Miejsce imprezy:

Miejsce imprezy:  Hala Kalisz Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

 


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 8


UWAGA:
1. Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: LINK 
2. Wysłanie skanu zgody na użycie loga miasta  na adres supergameesport@gmail.com
3. Wysłanie skanu podmiotu prawnego sprawującego opiekę nad reprezentacją miasta wysłanie na adres supergameesport@gmail.com

 


ZAPISANE REPREZENTACJE MIAST: 


1. TRZEBINIA
2. Konin
3. Siemianowice Śląskie
4. Łódź
5. Września
6. Mszana Dolna
7. Kalisz
8. Turek

Zapisane Miasta: 


1. TRZEBINIA

 

🇵🇱 Artur “mendi” Mendela
🇵🇱 Adrian “jabko” Jabłoński
🇵🇱 Beniamin “ben” Czogalla
🇵🇱 Krystian “saiken” Choma
🇵🇱 Jakub“wonsz ” Pikur
🇵🇱 Jakub “norek” Księżopolski


 

2. Konin

🇵🇱 Miłosz “AntyVirus” Konieczka
🇵🇱 Jakub “FakeTooMuch” Seidel
🇵🇱 Szymon “lampardxx” Zalewski
🇵🇱 Mateusz “sunnoz” Derda
🇵🇱 Maik “LLTN” Piasecki
🇵🇱 Przemysław “przemeklovel” Strzykała


 

3. Siemianowice Śląskie

🇵🇱 Dariusz “REKKy” Reder
🇵🇱 Dominik “KOKO” Kokosza
🇵🇱 Rafał “Nan1x” Cabon
🇵🇱 Bartosz “DEVO” Truchan
🇵🇱 Wiktor “Gucik” Gut
🇵🇱 Kamil ‘requ” Hornik


4. Łódź

🇵🇱 Maciej“macc”Nalepa
🇵🇱 Martin”Martinlele”Szydłowski
🇵🇱 Daniel“Azoz”Wierzbicki
🇵🇱 Damian“Betonowy”Płachta
🇵🇱 Patryk”Cols”Dudek


5. Września

🇵🇱 Mikołaj ‘‘Satar” Paszak
🇵🇱 Piotr’‘ Wisni4’ ‘Wiśniewski
🇵🇱 Łukasz ”Maykey” Nowak
🇵🇱 Łukasz ”Wilczek” Chojnacki
🇵🇱 Mateusz ”WilczekV2′‘ Chojnacki


6.Mszana Dolna

🇵🇱 Marek “Pain” Wróbel
🇵🇱 Filip “Midweek” Szewczyk
🇵🇱 Mateusz “Haseee” Kowalczyk
🇵🇱 Piotr “Qwan” Pajdzik
🇵🇱 Adam “Bern1e” Jania


7. Kalisz

🇵🇱 Mateusz “Forgiven” Plewa
🇵🇱 Michał “Xenonn” Duleba
🇵🇱 Kamil “Dymek” Pietura
🇵🇱 Maksymilian“dkk-” Moczulski
🇵🇱 Fabian “xFab1o “ Walisiak
🇵🇱 Maksymilian “dkk-“ Moczulski
🇵🇱 Jakub “break” Hoc


8. Turek 

🇵🇱 Jan “KenaJ” Świętaszczyk
🇵🇱 Kamil “Bamber” Ambroziak
🇵🇱 Marek “MarekKOX123PL” Mazur
🇵🇱 Kuba “Steven Seagal” Tygielski
🇵🇱 Krystian “Gregor Szliłencałer” Ochocki


 


 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK


 NIEDZIELA


ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ PIERWSZY MECZE, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MIEJSCE WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 08:15!

ZAWODNICY Z DRUŻYN, KTÓRE ROZGRYWAJĄ KOLEJNE ĆWIERĆFINAŁY, PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE GODZINĘ PRZED PLANOWYM ROZPOCZĘCIEM ICH SPOTKANIA!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!

PRZYPOMINAMY,  ŻE WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER


HARMONOGRAM:

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 8:30
▶ Drugi Ćwierćfinał – 8:30
▶ Trzeci Ćwierćfinał – 8:30
▶ Czwarty Ćwierćfinał – 8:30


▶Pierwszy półfinał – 11:30
▶Drugi półfinał – 11:30


▶Mecz o trzecie miejsce – 15:00
▶Mecz finałowy – 15:00

Planowany koniec ~ 19:00


PLANOWANY KONIEC ROZGRYWEK: 18:00