LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie – Oława | 15-16.12.2018

LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE | OŁAWA | 15-16.12.2018


Data imprezy:

15-16 Grudnia 2018 r.

Miejsce imprezy:

Oławskim Centrum Kultury Fizycznej przy ulicy Sportowej 1

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 15.12 |  9:00-18:00
Niedziela | 16.12 |  9:00-18:00


INFORMACJE 


Liczba miejsc: 16
https://goo.gl/forms/NIhd6c7nLzDT52ef2


UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: vexteriam@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!


ZAPISANE SZKOŁY


1. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
2. TEB Edukacja Kraków
3. CKZiU w Wołowie
4. Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
5. Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
6. Technikum TEB Edukacja
7. Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
8. Technikum Teb Edukacja Tychy
9. ZDZ KĘTY
10.

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego

11. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie “Rolnik”
12.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie


DRABINKA LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 15.12.2018 r.


ILOŚĆ DRUŻYN: 12

ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!
Z grupy wychodzi 1 zespół!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:30.

▶ Druga tura – 9:30.

▶  Trzecia tura – 10:30.


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.

▶ Druga tura – 13:00.

▶  Trzecia tura – 14:00.


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM FAZY PLAY-OFF


UWAGA: WSZYSTKIE PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 16:00.
A1/B2 vs C1/D2

▶ Drugi półfinał – 16:00.
A2/B1 vs C2/D1

PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 16.12.2018 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE


UWAGA: OBA PÓŁFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE!
MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP!
SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 12:00
TBA vs TBA

▶ Mecz finałowy – 12:00
TBA vs TBA

KONIEC ROZGRYWEK | 17:00