Finały LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie – Kraków | 8-9.06.2019

Data imprezy:

8-9 Czerwca 2019 r.

Miejsce imprezy: TAURON Arena Kraków

 

Impreza darmowa dla wszystkich odwiedzających!

Czas trwania imprezy:

Sobota | 8.06 |  9:00-18:00
Niedziela | 9.06 |  9:00-18:00

 

INFORMACJE:


 

UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem:

Formularz potwierdzający udział w finale

POTWIERDZANIE DO 24 Maja 2019 

1. AZS UEK SMS KRAKÓW
2. Zespół Szkół Technicznych im.Armii Krajowej
3. ZSP nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku
4. ZS1 Bochnia
5. X LO KRAKÓW
6. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
7. Technikum TEB Edukacja Gniezno
8. ZSP 1 Inowrocław
9. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących “MERITUM”
10. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
11. Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. Walerego Goetla w Krakowie
12. Teb Edukacja oddział w Gorzowie Wielkopolskim
13. CKZiU w Wołowie
14. ZST Rybnik
15. ZS im. Jana Kasprowicza w Sztumie
16: Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu

 


Pierwszy DZIEŃ ROZGRYWEK – SOBOTA | 8.06.2019 r.


ILOŚĆ DRUŻYN: TBA ILOŚĆ GRUP: 4 (A,B,C,D)

Zawodnicy z grup A oraz B mają zjawić się o 8:00 w celu weryfikacji, zawodnicy z grup C oraz D godzinę przed planowym rozpoczęciem ich pierwszych spotkań!

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA GRUP TURNIEJOWYCH


 GRUPA A


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.  

▶ Druga tura – 9:30.  

▶  Trzecia tura – 10:30.  


GRUPA B


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 8:00!


▶ Pierwsza tura – 8:40.  

▶ Druga tura – 9:30.  

▶  Trzecia tura – 10:30.  


GRUPA C


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.  

▶ Druga tura – 13:00.  

▶  Trzecia tura – 14:00.  


GRUPA D


ZAWODNICY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ NA MIEJSCU WYDARZENIA NAJPÓŹNIEJ O GODZINIE 11:00!


▶ Pierwsza tura – 12:00.  

▶ Druga tura – 13:00.  

▶  Trzecia tura – 14:00.  


UWAGA: WSZYSTKIE ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE! MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP! SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

 

▶ Pierwszy Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Drugi Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Trzeci Ćwierćfinał – 16:00.

▶ Czwarty Ćwierćfinał – 16:00.

 


PLANOWANY KONIEC PIERWSZEGO DNIA ROZGRYWEK: 18:00.


 

DRUGI DZIEŃ ROZGRYWEK – NIEDZIELA | 9.06.2019 r.

KONTYNUACJA ROZGRYWEK: LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

MECZE PÓŁFINAŁOWE ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP! SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Pierwszy półfinał – 8:00. A1/B2 vs C1/D2


▶ Drugi półfinał – 11:00. A2/B1 vs C2/D1

 


UWAGA: MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ JEDNOCZEŚNIE! MECZE O 1 MIEJSCE I 3 ROZGRYWANE SĄ SYSTEMEM BEST OF 3 – DO DWÓCH WYGRANYCH MAP! SYSTEM MAP VETO: BAN, BAN, PICK, PICK, BAN, BAN, LEFT OVER

UWAGA: W razie opóźnienia spowodowanego przez gracza bądź drużynę, mecze odbywają się zgodnie z harmonogramem, niezależnie od czynników zewnętrznych!


▶ Mecz o trzecie miejsce – 14:00 TBA vs TBA


▶ Mecz finałowy – 14:00 TBA vs TBA


KONIEC ROZGRYWEK | 17:00