E-sportowa Liga Miast rusza już w wrześniu!

 Nadchodzące wydarzenia
  • Wkrótce więcej informacji!
author image by Arkadiusz Ociepa | 0 Comments | 10 września 2019

Pierwszy sezon E-sportowej Ligi Miast rusza już we wrześniu, po zakończeniu sezonu 0 postanowiliśmy rozszerzyć możliwych miejsc w lidze z 8 do 16. Zmieniliśmy troszkę regulamin aby każde miasto mogło wziąć udział w owej lidze, aktualny regulamin jest dostępny niżej w poście

Pamiętajcie o tym aby dołączyć do ligi potrzebujecie 3 osoby z jednego miasta oraz dwie z poza miasta, wiemy o tym dobrze że ciężko jest złożyć drużynę z jednego miasta, oraz abyście mogli brać udział potrzebujecie instytucji państwowej która obejmie nad wami pieczę mogą być to szkoły, domy kultury, burmistrz, prezydent miasta

Link do zapisów

https://forms.gle/V2UFLuknoXGsNjzY9

Lista zapisanych drużyn

1.Rybnik
2.Ostrzeszów
3.Tomaszów Mazowiecki
4.Wołów
5.Sosnowiec
6.Wieluń
7.Tychy
8.Inowrocław
9.Konin
10.Legnica
11.Siemianowice Śląskie
12.Kraków
13.Radom

14.Nowy Targ

Oczywiście gramy w CS:GO :DFormat rozgrywki się nie zmienia gramy na platformie FACEIT, każdy na każdego, liga potrwa do czerwca 2020 roku, ostatnia kolejka odbędzie się na lanie (TBA)

§4.0 E-sportowa Liga Miast – Sezon 2019

 

4.1. Rozgrywki są prowadzone online, jest to sezon pierwszy, w którym bierze udział 16 miast.

4.2. Ostatnia kolejka rozgrywek odbędzie się offline podczas jednej z edycji organizowanych przez SUPER GAME e-sport.

4.1. System rozgrywek polega na cotygodniowych spotkaniach BO1 na wzór ligi piłkarskiej. 

4.2. Administracja tworzy pokoje meczowe na platformie Faceit, gdzie są prowadzone rozgrywki.

4.3. Zakaz wyzywania graczy oraz wyśmiewania się z nich ze względu na umiejętności czy też wiek. Dotyczy to pokojów meczowych na FACEIT, czatu w grze lub TeamSpeak3’a.

4.4. Mecz, na który nie stawiła się drużyna, zostaje zakończony walkowerem po 15 minutach od planowanego momentu rozpoczęcia. Jeżeli drużyna przeciwna wyraża zgodę, jak i administrator główny CS: GO tylko wtedy można poczekać na zespół przeciwny nie więcej niż 30 minut.

4.5. Mecz, który zostanie przerwany z przyczyn technicznych organizatora, będzie powtórzony.

4.6. Obowiązują mapy: 

  1. a) Jest to zależne od VALVE jakie w danym czasie są mapy turniejowe.

-DE_CACHE

-DE_DUST2

-DE_INFERNO

-DE_NUKE

-DE_MIRAGE

-DE_OVERPASS

-DE_TRAIN

 

4.7. Zakaz przeklinania/wyzywania podczas gry. Jeżeli gracz będzie wyzywał, gracz zostanie upomniany, po trzykrotnym upomnieniu cały zespół zostanie zdyskwalifikowany z miesięcznym zakazem gry na wydarzeniach SUPER GAME e-sport.

4.8. W kwestiach nieopisanych w regulaminie, decyzje podejmuje administrator oraz organizatorzy.

4.9. Każdy uczestnik powinien posiadać czyste (niezbanowane konto) Steam z grą Counter Strike: Global Offensive. 

4.10. Każdy uczestnik powinien posiadać konto na FACEIT, jak i szkoła założoną drużynę na platformie https://www.faceit.com

4.11. Każda drużyna jest zobowiązana do posiadania identycznych awatarów w trakcie rozgrywki, z herbem lub logiem miasta, w razie nieprzestrzegania tego zapisu, administrator daje tylko jedno ostrzeżenie i czas 5 minut na ustawienie awatarów, jeżeli drużyna się nie dostosuje, zostanie zdyskwalifikowana z rozgrywek.

4.12. Zakaz używania obraźliwych awatarów, nazw drużyn oraz nazw zawodników tym samym nazw trudnych do przeczytania, w razie niedostosowania się administrator upomni drużynę, jeżeli nazwa lub awatar nie zostanie zmieniony, drużyna zostaje zdyskwalifikowana.

 

4.13. Punktacja

– System rozgrywek to BO1, czyli jeden mecz jednego weekendu.

– System rozgrywek polega na trybie kolejki.

– Mecze rozgrywane są każdy z każdym.

– O kolejności rozgrywanych meczów decyduje losowanie.

– Każde zwycięstwo to 2 punkty

– Każdy remis to 1 punkt (z racji z mecze rozgrywane są na FACEIT nie możemy wyłączyć dogrywek, jeżeli wynik w meczu będzie 15-15, nie trzeba grać dogrywki gdyż nie będzie ona uwzględniana)

– Każda przegrana to 0 punktów.

4.14

W skład drużyny muszą wchodzić minimum 3 osoby z danego miasta oraz dwie pozostałe mogą być z całej Polski.

  • 5. Dostosowywanie regulaminu.

 

5.1. Regulamin w całości został napisany przez osoby odpowiedzialne za organizację SUPER GAME e-sport. Wszystkie niejasności proszę zgłaszać poprzez kontakt do któregokolwiek z organizatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu, bez uprzedniego poinformowania użytkowników, bądź dostosowania go do potrzeb i nieścisłości, które mogą wystąpić.

 

Zasady dołączenia do ligi 

1.0 Aby drużyna dołączyła do ligi wymagany jest dokument który udowadnia to że jakaś organizacja publiczna, klub, szkoła trzyma pieczę nad drużyną