Czym jest HIRO? #rulethegame

Czym jest HIRO?

Komputery, laptopy HIRO

 

HIRO to dynamicznie rozwijająca się marka, która powstała z miłości do gier.

 

Akcesoria, desktopy i laptopy są ucieleśnieniem mocy, jakości i wydajności. Produkty HIRO skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników na świecie – graczy.
Dlatego przy ich powstawaniu zadbaliśmy o spełnienie najwyższych kryteriów.
Każdy komputer zbudowano z najlepszych podzespołów, pochodzących bezpośrednio od czołowych producentów. Komputery przed opuszczeniem linii produkcyjnej każdy z nich przechodzi rygorystyczne testy. Urządzenia HIRO to kulminacja długiej historii współpracy ze środowiskiem graczy oraz organizatorami największych wydarzeń gamingowych w Polsce.

 

Trzon marki tworzą komputery typu desktop, wyposażone w najnowocześniejsze komponenty, które zapewniają bezkompromisową wydajność i moc.
Pamięci RAM pochodzą od G.Skill, systemy chłodzące od be quiet!, dyski HDD i SSD od GoodRAM, najszybsze procesory od Intela i AMD, a karty graficzne i gamingowe płyty główne dostarcza MSI. Możliwości każdego podzespołu zostały wcześniej sprawdzone w najbardziej wymagających grach, dzięki czemu ich użytkownik może skupić się tylko na najważniejszym –na zwycięstwie!
Komputery objęte są 36-miesięczną gwarancją door-to-door oraz dodatkowo 24-miesięczną, bezpłatną usługą rozbudowy zakupionego komputera.
HIRO to także linia akcesoriów gamingowych, obejmujących myszki, słuchawki i klawiatury. Linia aby sprostać ciągle zmieniającym się oczekiwaniom graczy, nieustannie poszerzana jest o nowe urządzenia. Markę HIRO stworzyła firma NTT System, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 28 lat.

SUPER GAME e-sport