MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE ONLINE 2020/2021

 Nadchodzące wydarzenia
  • Wkrótce więcej informacji!

 MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE ONLINE 2020/2021

 


INFORMACJE 

System ligi online dwie kolejki miesięcznie


Liczba miejsc: 32
Zapisy: https://forms.gle/e78hxb8KrJ9Edgvo6



UWAGA: Każda drużyna zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod tym linkiem: https://goo.gl/1Y6Bfk

PO WYPEŁNENIU, FORMULARZ NALEŻY SKANEM WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: supergameesport@gmail.com ORAZ ORYGINAŁ PRZYNIEŚĆ NA IMPREZĘ I PRZEKAZAĆ ORGANIZATOROM!

Skan należy wysłać do 20 LISTOPADA
W przeciwnym wypadku zostaje się zakreślonym z listy

 


ZAPISANE SZKOŁY


 

 

1 TEB Edukacja Kraków
2 Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie WIelkopolskim
3 ZDZ Wadowice (Szkoły w Wadowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach)
4 Zespół Szkół Mechanicznych nr 3
5 ZDZ – Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego
6 Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
7 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO – HOTELARSKICH im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu
8 Zespół Szkół Agrotechnicznych
9 Zespół Szkół COGITO
10 TEB Edukacja Leszno
11 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika
12 Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
13 TEB Gorzów Wielkopolski
14 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
15 ZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH W GDYNI
16 ZSChE Inowrocław
17 TEB Edukacja Gdańsk
18 Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
19 VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie
20 Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
21 Zespół Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia
22 Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza
23 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
24 Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach
25 Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
26 II Liceum ogólnokształcące w Pabianicach im. Królowej Jadwigi
27 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie
28 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
29 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
30 Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce

————————————————————————————————————————–

NR: Data spotkania:
Runda 1 29.11.2020
Runda 2 6.12.2020
Runda 3 13.12.2020
Runda 4 10.1.2021
Runda 5 17.1.2021
Runda 6 7.2.2021
Runda 7 14.2.2021
Runda 8 7.3.2021
Runda 9 14.3.2021
Runda 10 4.4.2021
Runda 11 11.4.2021
Runda 12 9.5.2021
Runda 13 16.5.2021
Runda 14 23.5.2021